O Nama

Organizacijski tim

AB Sport Consulting je osnovan 2015. sa sjedištem u Zagrebu. Osnivač tvrtke je Alan Balen, dugogodišnji nogometni djelatnik HNS-a i UEFA-e.

AB Sport okuplja tim stručnjaka s bogatim iskustvom iz svijeta sporta i marketinga s ciljem pružanja sveobuhvatne usluge. Stečene stručne vještine upravljanja, organizacije i logistike usavršene su kroz organizaciju brojnih sportskih događanja, utakmica, turnira i seminara. Svoje smo kvalitete odlučili usmjeriti u izradu, upravljanje i monitoring projekata.

null

Alan Balen

Direktor / CEO

E: alan@absport.hr

null

Maja Rupčić

Voditeljica marketinga

E: maja@absport.hr

null

Lea Kosović

Mlađa voditeljica projekta

E: lea@absport.hr

null

Nina Pavlović

Voditeljica međunarodnih odnosa i suradnje

E: nina@absport.hr

null

Martina Sović

Voditeljica prodaje

E: martina@absport.hr

null

Ivan Vranković

Voditelj sportskih aktivnosti

E: ivan@absport.hr